JANA ŠTEFÁNKOVÁ
Jsem požitkářka. Čím jsem starší, tím více se učím žít a užívat si. Instinktivně vyhledávám kvalitu a jedinečnost. V lásce, cestování, sportu, službách i přátelství ….
Před dvanácti lety jsem v Brně potkala paní Šárku Tesaříkovou. Tehdy mě jako chudou studentku vzala pod ochranná křídla svého kadeřnictví, kde se zadarmo starala o mé vlasy. Těžko bych si tenkrát mohla dovolit pravidelnou péči v jejím salonu ….
Za dvanáct let se mnohé změnilo ... ne však profesionalita, pracovitost, poctivost a osobní přístup v salonech paní Tesaříkové. Miluji místa, kde tělo i duše relaxují zároveň, miluji Hairclub.
HAIRCLUB Kreativní image  
HAIR CLUB > O nás > Reference Jana Štefánková

Navštivte Hair Club a poznejte, jak mohou souznít Vaše myšlenky a myšlenky Vašeho kadeřníka! Kadeřníka, který se Vám opravdu věnuje a nenutí Vás do účesu, ve kterém byste se necítili. Kadeřníka, který dokáže rozpoznat Vaše „já“!

Nechceme Vám novým účesem a stylem změnit Vaši osobnost , vše v co věříte. Přijďte k nám a budeme se společně bavit o tom, v čem se cítíte nejlépe a budeme podtrhovat krásu toho, co Vám příroda dala do vínku!

Proč nevyzdvihnout přednosti,
které máte jen Vy?
VYBERTE SI Z MENU VPRAVO

designed by GREP design | Úprava eBohemia.com